Kogo polecacie do remontu? - tylko Warszawa

+1 głos
Ehhh, no i stało się - czeka mnie remont mieszkania, a co za tym idzie ogromny wydatek i kupa problemów z wykonawcami. Wiadomo jakie czasy i jacy fachowcy teraz;) Także ten... Jeżeli ktoś ma namiar na dobrą firmę, która remonty na terenie Warszawy wykonuję to proszę o kontakt:)
pytanie zadane 13 grudnia 2015 przez użytkownika korona (1,180)

1 odpowiedź

0 głosów
Jest taka jedna firma, która wykonuje remonty i w Warszawie i w okolicach. Firma nazywa się Complete Home i mogę ją polecić ze względu na bardzo wysoką jakość tego co udało im się osiągnąć i bezproblemową współpracę na każdym etapie. To jest firma, której płacisz a oni po prostu robią jak najlepiej mogą. Żadna lipna ekipa z jakimś Panem Zenkiem na czele, tylko profesjonalna firma. Ceny nie są najniższe, bo i czemu niby, ale naprawdę warto jak ktoś chce mieć jakość odpowiednią. Najlepiej wejść na ich stronę i poczytać:
http://completehome.pl/o-firmie

Z tego co wiem pomagają też w odpowiednim ogarnięciu finansów. Aha no i remonty to nie jest ich jedyna usługa. Tak naprawdę to robią też wykończenia i budowę domów od podstaw. Zorientuj się, bo moim zdaniem naprawdę warto:)
odpowiedź 13 grudnia 2015 przez użytkownika qdc (1,560)
...