Czy warto kupić tv teraz?

+1 głos
pytanie zadane 30 kwietnia 2014 przez użytkownika korona (1,540)
Podobno za jakiś czas telewizory w pełni ledowe mają być dużo tańsze, a obecne są tylko nimi podświetlane. Czy warto poczekać (tylko ciekawe ile) aż te telewizory stanieją czy kupować już teraz????

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 14 maja 2014 przez użytkownika korona (1,540)
Buuu, nikt nie napisze nic???:(
+2 głosów
odpowiedź 19 marca 2016 przez użytkownika qdc (1,600)

Jeżeli szukasz dobrego rozwiązania, gdzie pojawiają się promocje i gratisy to polecam stronkę gratiser.pl. Tam ludzie umieszczają różne produkty dodając do nich gratisowe przedmioty. Czyli można kupić np. telewizor od razu z dodatkowymi okularami 3D w gratisie. Szczerze to bardzo polecam, bo ostatnio kupiłem tam coś na czym naprawdę dobrze wyszedłem, dużo lepiej niż jakbym kupił w sklepie;)

0 głosów
odpowiedź 19 marca 2016 przez użytkownika korona (1,540)
No dzięki. Trochę to nie do końca na temat, ale link faktycznie ciekawy. Do tej pory nie podjęłam decyzji o zakupie, ale chyba jednak się przekonam do android tv firmy Sony. Widziałam u znajomych i naprawdę rewela, a telewizory oledowe będą jeszcze baaardzo długo drogie...
0 głosów
odpowiedź 19 marca 2016 przez użytkownika arek (870)
Nie ma na co czekać raczej. W ten sposób można pozbawić się normalnego sprzętu na wiele lat. OLED faktycznie będzie standardem za kilka dobrych lat, telewizja 4K tak samo. Moim zdaniem dobry ledzik Panasonica albo Sony i można cieszyć się świetną jakością obrazu.
Strona Gratiser, o której pisał qdc ma faktycznie ciekawe opcje zakupu, jednak chyba narazie nie ma tam telewizorów:D
...